Голова районної державної адміністрації розглянув колективне звернення.

Голова районної державної адміністрації розглянув колективне звернення.

Мешканці села Низівка Сосонівського старостинського округу просять про сприяння у вирішенні чи не найпроблемнішого питання – дороги!

Єдиний шлях до сусідньої Сосонівки пролягає через поля. Несприятливі погодні умови практично відрізають село від цивілізації. В Низівці немає ані магазину, ані будь-яких інших закладів соціальної сфери. До школи кілька десятків дітей дістаються хто як може. Проблеми хворих годі й обговорювати… До найближчого твердого покриття від краю села – близько трьох кілометрів. Це болюче питання роками бентежить усіх місцевих мешканців.
Андрій Андрєєв разом з однією із заявниць проїхалися «дорогою життя». Ситуація дійсно невтішна, люди зневірені, але вирішувати питання необхідно! Тож будемо шукати шляхи вирішення…

Альбом: Голова районної державної адміністрації розглянув колективне звернення.
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2318 | Переглядів: 365Дата публікації: 16:47 15.06.2020