Сприяти вирішенню проблем громадян - завдання влади

Сприяти вирішенню проблем громадян - завдання влади

До голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва в телефонному режимі звернулась мешканка Нової Водолаги, що проживає в районі БАМу (містечка) з проханням допомогти у вирішенні ситуації з водопостачанням.

Цього ж дня Андрій Валентинович особисто виїхав за адресою заявниці та ознайомився із ситуацією. Як виявилося, близько тижня тому насос системи водопостачання вийшов з ладу, натомість тимчасово встановлено інший, але меншої потужності, в результаті чого не всі користувачі отримують воду.

Заявниця написала письмове звернення на ім’я голови РДА; питання перебуває в ході вирішення на його особистому контролі.

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2307 | Переглядів: 281Дата публікації: 11:36 12.06.2020