Нарада з головами адміністрацій Харківщини

Нарада з головами адміністрацій Харківщини

Сьогодні взяв участь у нараді під керівництвом голови Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер.

За результатами моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій за І квартал 2020 року Харківська область посідає 2 місце у всеукраїнському рейтингу. Також на засіданні розібрали питання запровадження моніторингу ефективності діяльності голів районних державних адміністрацій Харківської області.

Розглянули питання ініціатив Уряду України, спрямованих на підтримку агропромислового сектору економіки. У нашій країні агропромисловий сектор - це важлива ланка економічної системи. Одним із напрямків успішного розвитку всіх галузей агропромислового сектору є запровадження нововведень. На сьогоднішньому засіданні обговорили створення онлайн-платформи для реалізації продукції малими і середніми фермерськими та особистими селянськими господарствами.

Обговорили організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання на Харківщині у 2020 році. ЗНО буде проведено з урахуванням вимог карантинних заходів, адже діти, які проходитимуть тестування, мають перебувати у безпеці. Окремий пункт - здійснення контролю за проведенням будівельних робіт на об’єктах, які потрапили у проєкт “Велике будівництво” Президента України Володимира Зеленського.

І, наостанок, одне з питань - це розробка туристичного маршруту Україною. У нашій країні є безліч прекрасних місць, які по-справжньому вражають своєю красою. Це і гори, широкі степи, мальовничі долини річок. Великі міста, затишні містечка та селища. Численні культурні та історичні пам’ятки. З кожним роком Україна приваблює все більше туристів з різних країн. Туристичний маршрут має вібрати у себе всі чарівні куточки нашої країни для того, щоб не тільки туристи, а й самі українці подорожували країною. І бачили, і відчували, що Україна дійсно вражає!

Андрій Андрєєв

Альбом:
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2303 | Переглядів: 274Дата публікації: 22:24 11.06.2020