Під час прийому обговорили важливі питання Ватутінської громади

Під час прийому обговорили важливі питання Ватутінської громади

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв провів виїзний прийом громадян у Ватутінській сільській раді, в якому також взяли участь Ватутінський сільський голова Наталія Казакова та депутат районної ради Наталія Букіна.

Однією з найактуальніших тем прийомів у с. Ватутіне традиційно є будівництво водопроводу. Актив громади пильно спостерігає за всіма процесами даного питання. Нагадуємо: на дані роботи вже розроблено всі дозвільні документи, до того ж з обласного бюджету нещодавно виділено 5 млн грн (половина коштів, необхідних для завершення будівництва), тож після їх освоєння розпочнуться будівельні роботи. Представник підрядної організації, що займається будівництвом, детально розповів про подальші плани роботи та норми, якими керується організація.

Не менш важливим питанням для мешканців громади є стан доріг, зокрема вулиці Армійська (до  Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій). Як виявилося ця ділянка юридично нікому не належала, тож нині проводяться заходи для взяття даної дороги на баланс Ватутінської сільської ради згідно чинного законодавства.

Серед інших звернень під час прийому були порушені питання стосовно роботи ТОВ «Агроком Нова Водолага» та розміщення автобусних зупинок. Окрім того Андрій Валентинович провів консультації громадян у телефонному режимі.

Всі звернення під час прийому  були зафіксовані, взяті на особистий контроль голови РДА  та вирішуватимуться з залученням відповідних фахівців.

На завершення візиту Андрій Андрєєв побував у Ватутінському  ДНЗ, де поспілкувався з колективом та обговорив потреби закладу.

Альбом: Під час прийому обговорили важливі питання Ватутінської громади
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2302 | Переглядів: 197Дата публікації: 16:35 11.06.2020