День Державного прапора в Харкові відзначать флешмобом

День Державного прапора в Харкові відзначать флешмобом

Про святкові події, які проходитимуть у регіоні з нагоди Дня Державного прапора та Дня незалежності України, розповіли в ході брифінгу 21 серпня.

За інформацією начальника Управління культури і туризму облдержадміністрації Олега Яцини, центральним заходом 23 серпня стане флешмоб, присвячений державному прапору, який відбудеться на площі Конституції. Початок заходу - о 9:00.

«Цього року ми підійшли до святкування Дня Прапора нестандартно та креативно. Подробиці флешмобу ми тримаємо в секреті, щоб здивувати харків’ян. Єдине, що скажу, - запрошуємо всіх приходити на площу Конституції у вишиванках. Усі охочі зможуть взяти участь в акції. Буде цікаво», - розповів Олег Яцина.

Також 23 серпня о 14:00 у Харківській обласній філармонії відбудеться концерт, присвячений державним святам.

24 серпня о 10:00 на площі Конституції розпочнуться урочистості з нагоди Дня незалежності України.

Святкові заходи пройдуть також в усіх районах області.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/230 | Переглядів: 62Дата публікації: 15:28 21.08.2018