Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил перебування у природних екосистемах

Вже близько 2000 пожеж на відкритих територіях та у природних екосистемах виникло на Харківщині з початку року. Площа таких пожеж склала близько 9 млн. кв.м.

Найчастіше, така негативна тенденція спостерігається як тільки громадяни масово починають спалювати сміття на присадибних ділянках та навмисно випалюють сухостій на полях. Тож, вогнеборці продовжують ліквідовувати численні пожежі сухої трави, очерету, тощо.

Тож, зважаючи на збільшення кількості таких загорянь, Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2298 | Переглядів: 203Дата публікації: 08:30 11.06.2020