Голова РДА перевірив роботу ринку та магазинів

Голова РДА перевірив роботу ринку та магазинів

Андрій Андрєєв особисто перевірив роботу ринку та магазинів райцентру на предмет дотримання протиепідемічних вимог, встановлених головним державним санітарним лікарем України.

Нововодолазький ринок обслуговує не лише жителів селища, а й мешканців району. Тому спільним завданням органів державної влади, органів місцевого самоврядування та спеціалізованих служб району є забезпечення діяльності ринку із дотриманням карантинних заходів відповідно до Постанови головного державного санітарного лікаря України № 14 від 27 квітня 2020 року " Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агро-продовольчих ринках" зі змінами №21 від 16 травня 2020 року.

Андрій Валентинович, спілкуючись із працівниками торгівлі та покупцями наголосив на важливості дотримання встановлених вимог, оскільки від відповідальності кожного з нас залежить наше здоров’я та здоров’я наших рідних.

Нагадуємо, що остаточно карантин не скасовано, а тому закликаємо не забувати про масковий режим, необхідність дотримання соціальної дистанції та про обробку рук і поверхонь антисептиками.

Будьте здорові!

Альбом: Голова районної державної адміністрації перевірив роботу ринку та магазинів
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2294 | Переглядів: 290Дата публікації: 10:39 10.06.2020