Виїзний прийом у Старовірівці

Виїзний прийом у Старовірівці

Відбувся спільний прийом голови Нововодолазької районної ради Світлани Ротач та заступника голови районної державної адміністрації Анастасії Мащенко в Старовірівській сільській раді, за участі сільського голови Миколи Біндуса.

В ході прийому місцевими мешканцями було порушено ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: призначення та перерахунок субсидій, проблематика автобусного сполучення з районним центром, виконання Урядової програми "Доступні ліки", закриття відділення Ощадбанку, матеріальна допомога та інше.

Всі порушені питання були проаналізовані. На деякі з них надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Альбом: Виїзний прийом у Старовірівці
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2293 | Переглядів: 208Дата публікації: 14:38 09.06.2020