Обговорили заходи з недопущення поширення коронавірусної інфекції на території району.

На Нововодолажчині зареєстровано третій випадок захворювання на COVID – 19. У зв’язку з цим відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нововодолазького району.

Під час засідання обговорили заходи, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної інфекції на території району та затвердили алгоритм дій усіх відповідних служб.
Зокрема місцева комісія вирішила: Нововодолазькій селищній раді рекомендувати розглянути питання запровадження додаткових обмежень: закриття закладів дошкільної освіти, проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів. Нововодолазькому відділенню поліції та районному відділув ГУ ДСНС України - організувати та координувати роботу з курсування автомобілів із гучномовцями для інформування населення про дотримання умов карантину.
... І вкотре звертаємось до мешканців району з проханням дотримуватися карантинних заходів та не наражати на небезпеку себе та своїх рідних. Будьте здорові! Бережіть себе та своїх рідних!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2289 | Переглядів: 304Дата публікації: 15:12 05.06.2020