Відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Відзначення Міжнародного дня захисту дітей

Щорічно 1 червня в Україні та ще в понад 60 країнах відзначають Міжнародний день захисту дітей. У багатьох це свято асоціюється з початком літніх канікул, морозивом і веселощами.

Дитинство – це широке, залите сонцем, відкрите вітрам мальовниче поле нескінченних можливостей, вражень, досвіду та відкриттів. Дитяча поведінка – це майоріння яскравих польових квітів, які дарують свою красу найрізноманітніших відтінків: неприборканого жовтого – дітей, які бігають і сміються на сонці, чудового синього – дітей, які хлюпочуться в озері, приголомшливого помаранчевого – дитячих очей, які захоплюють кожним відкриттям, і несподівано фіолетового – сміху, який підхоплює пообідній вітер. Ці яскраві прояви тривають лише короткий період дитинства, а потім йдуть назавжди, губляться в нескінченних справах і заклопотаності дорослого життя. То ж не примушуйте дітей ставати розсудливими занадто рано, нехай вони насолодяться всіма радощами свого дитинства!

Спеціалісти Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді до Міжнародного дня захисту дітей провели конкурс малюнків. Усі діти були відзначені подяками та солодощами.

Нововодолазький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Альбом: Відзначення Міжнародного дня захисту дітей
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2275 | Переглядів: 237Дата публікації: 14:58 02.06.2020