Влаштування дітей, які опинились в складні життєві обставини до сімейних форм виховання

Найвищою цінністю суспільства є життя і здоров’я дітей. Багато зусиль необхідно прикласти, щоб дитина виросла здоровою та щасливою.

Спеціалісти Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служба у справах дітей прикладають багато зусиль для влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, а також звертають увагу на відповідальність за утримання, виховання, збереження життя та здоров`я дітей, які влаштовані до різних форм виховання.

Усмішка дітей та почуття знаходження щасливої родини, поняття дитячої любові та ласки прийомних батьків, батьків-вихователів, є одним із напрямків роботи Центру щодо сімейних форм виховання.

На сьогодні функціонують 4 сімейні форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спрямування, яких є виховання дітей саме в сім’ях, а не в інтернатному закладі. Це усиновлення, опіка(піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу (ДБСТ) та нова тимчасова форма влаштування дітей, які потрапили в складні житті обставини – патронат над дитиною.

Якщо Ви дійсно не байдужі до долі цих дітей та прагнете  створити прийомну сім’ю , ДБСТ та патронатну сім'ю на базі своєї родини, звертайтеся за більш детальною інформацією до Нововодолазького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, за адресою: смт Нова Водолага, вул.Гагаріна,7, кімната 6, телефон для довідок – 4-24-43.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2272 | Переглядів: 114Дата публікації: 14:42 02.06.2020