Керівництво району привітали дітей зі святом

Керівництво району привітали дітей зі святом

1 червня, у День захисту дітей, голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв, голова районної ради Світлана Ротач, заступник голови РДА Анастасія Мащенко та начальник служби у справах дітей РДА Валентина Несміян відвідали сім’ї, що потрапили у складні життєві обставини, прийомні родини та дитячі будинки сімейного типу.

Керівництво району привітали родини зі святом та вручили продуктові набори і солодощі для малечі. Слова особливої вдячності були адресовані людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Усім родинам нововодолажчини представники влади району бажають здоров’я, миру та добра, а нашим маленьким землякам - щасливого і безтурботного дитинства, яскравих посмішок та здійснення найзаповітніших мрій!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2269 | Переглядів: 133Дата публікації: 09:56 02.06.2020