Зі святом, дорогі діти!

Зі святом, дорогі діти!

Вітання голови районної державної адміністрації

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю всіх вас з Міжнародним днем захисту дітей – світлим і добрим святом, яке люблять не лише діти, а й дорослі. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми прагнемо, щоб вони росли здоровими й радісними, любили й цінували родину і рідний край. Тому наше основне завдання – виховати дітей розумними, порядними, добрими та впевненими у собі, прищепити їм любов рідної землі, мови та культури.

Висловлюю вдячність усім, хто присвятив своє життя роботі з підростаючим поколінням та щоденно робить важливий внесок у їх виховання, формування як особистості. Слова особливої поваги – людям, які піклуються про діточок, що залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Любі діти! Зичу вам багато щирих усмішок, приємних несподіванок, веселих та надійних друзів. Щастя вам, мирного неба, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного з вас обов’язково засяє зірка, яка вкаже на шлях до щасливого майбутнього.

З повагою, Андрій Андрєєв

На фото дітки з прийомних сімей, що проживають на території Нововодолазького району.

Альбом: Зі святом, дорогі діти!
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2264 | Переглядів: 146Дата публікації: 07:48 01.06.2020