Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Більшість дитсадків Харківщини розпочнуть роботу в червні
Більшість дитсадків Харківщини розпочнуть роботу в червні

Поділитися новиною:

Більшість дитсадків Харківщини розпочнуть роботу в червні

Зараз навчальні заклади забезпечують засобами захисту та дезінфектантами.

Підготовку дитсадків до відкриття обговорили під час наради голови ХОДА Олексія Кучера з керівниками РДА області.

Так, за інформацією Департаменту науки та освіти ХОДА, наразі в Харківській області працюють лише 5 закладів - у Мереф’янській територіальній громаді, це 11 груп, до яких пішли 48 дітей.

Дитсадки Харкова розпочнуть роботу з 1 червня. По всіх інших закладах рішення також прийматимуть органи місцевого самоврядування.

Раніше рішенням регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки у Харківській області дозволили з 25 травня розпочати роботу дитсадків, але за умови виконання низки рекомендацій, у тому числі власники (це здебільшого органи місцевого самоврядування) мають забезпечити дитячі заклади засобами індивідуального захисту для робітників (діти – без масок), дезінфектантами, санітарним одягом для персоналу тощо. Також для робітників дитсадків проводять інструктаж щодо особливостей роботи під час карантину. Передбачена постійна термометрія для робітників закладу та дітей – на вході в дитсадок зранку та протягом дня.

Довідка. Завдяки співпраці ХОДА з Благодійним фондом «Серце матері» та підтримці IT-компанії Playrix було придбано 9000 літрів антисептиків, які передані до 27 районів Харківщини - у першу чергу, для дитячих садочків та опорних лікарень. Також 4000 літрів передано до Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2262 | Переглядів: 377Дата публікації: 10:29 31.05.2020