У Харкові запрацював перший в Україні центр для підприємців «Дія.Бізнес»

У Харкові запрацював перший в Україні центр для підприємців «Дія.Бізнес»

Голова ХОДА Олексій Кучер разом із заступницею міністра цифрової трансформації Валерією Іонан взяв участь у відкритті офлайн-хабу на вул. Сумській, 65.

«Дія.Бізнес» – це дуже потужний імпульс для розвитку підприємництва!  - відзначив Олексій Кучер. - Як керівник області вболіваю за «місця», а тому з Валерією розглянули можливість відкриття подібних офісів у районних центрах. Окрім цього, обговорили питання підвищення цифрової грамотності населення, цифрової трансформації регіону та безліч крутих ІТ-проєктів! Область наполегливо прагне стати лідером у сфері цифрової трансформації, і разом з вами ми зробимо це!»
Центр «Дія.Бізнес» відкриває для підприємців такі можливості:

- допомога в старті бізнесу;
-бізнес-консалтинг;
- доступ до сотень бізнес-планів;
- воркшопи та бізнес-конференції для підприємців;
- оренда простору для власних ідей.
Поки продовжують діяти карантинні обмеження, всі консультації відбуваються в онлайн-форматі
за посиланням.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2256 | Переглядів: 235Дата публікації: 08:24 29.05.2020