Розумію важливість кожного звернення мешканців села. Андрій Андрєєв

Розумію важливість кожного звернення мешканців села. Андрій Андрєєв

Голова районної державної адміністрації здійснив виїзний прийом громадян у Рокитненській сільській раді.

Питання, з якими звернулись місцеві жителі стосувались ремонту водопроводу, стану доріг, реконструкції автомобільного мосту на в’їзді до села, встановлення дитячих майданчиків, будівництва дитячого садочка, об’єднання громад та ін.

Всі порушені питання в ході конструктивного діалогу були детально проаналізовані. На деякі з них - надано роз’яснення щодо порядку вирішення. Решта також будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців, і перебуватимуть на особистому контролі голови РДА. «Розумію важливість кожного звернення для мешканців села, тож докладемо максимум спільних зусиль для їх якнайшвидшого вирішення», - підкреслив керівник району.

По завершенні прийому Андрій Андрєєв обговорив із сільським головою Олексієм Сльотою плани розвитку території, зокрема затверджений Урядом Перспективний план формування території Нововодолазької селищної ради, до якої внесено Рокитненську сільську раду.

На завершення візиту голова районної державної адміністрації побував у Архангело-Михайлівській церкві, унікальній не лише за своєю формою, а й історією…

Альбом: Розумію важливість кожного звернення мешканців села. Андрій Андрєєв
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2253 | Переглядів: 218Дата публікації: 16:29 28.05.2020