Голова РДА Роман Мерзлікін провів щотижневу нараду

Голова РДА Роман Мерзлікін провів щотижневу нараду

Про важливі питання життєзабезпечення району йшлося сьогодні, 20 серпня 2018 року, під час щотижневої наради, яка відбулася під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна за участю заступника голови Анни Вержековської, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників підприємств, установ та організацій.

Під час наради заслухано звіти про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні та окреслено пріоритетні завдання на поточний тиждень.

У ході засідання обговорено ряд робочих питань. Серед них – підготовка до військового навчання по територіальній обороні, хід проведення ремонтних робіт у закладах освіти району, призначення субсидій населенню та стан справ у роботі охорони здоров’я.  Також під час наради заслухали інформацію начальника управління агропромислового розвитку Анатолія Ляшенка про завершення робіт по збиранню ранніх зернових та організацію підготовки до Дня Незалежності України та 95-річчя району сільськогосподарського ярмарку.

За підсумками апаратної наради відповідальним особам, керівникам структурних підрозділів та установ були надані відповідні доручення для організації виконання та вирішення певних проблемних питань.

Альбом: Голова РДА Роман Мерзлікін провів щотижневу нараду
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/225 | Переглядів: 77Дата публікації: 13:54 20.08.2018