222 працівники обласної інфекційної лікарні отримали підвищені зарплатні

222 працівники обласної інфекційної лікарні отримали підвищені зарплатні

Щоб терміново виплатити по 300% медикам інфекційки, ми домовились з банками про роботу після 20:00. Олексій Кучер

Кошти для здійснення виплат медикам інфекційки від НСЗУ надійшли в п’ятницю, 22 травня. Загалом медикам виплатили 4,5 млн грн.

«У п’ятницю я, вибачте, «мізки виніс» своїм підлеглим для того, щоб були виплачені заробітні плати медичним працівникам обласної інфекційної лікарні. Ми зробили просто неможливе. Ви знаєте, як працюють банки. При цьому зарплата з надбавками в 300% була виплачена в той самий день, коли гроші надійшли, - після 20-ї години», - повідомив Олексій Кучер.

За інформацією керівництва лікарні, суми нарахувань медикам склали від 14 169 грн (для молодших медичних працівників) до 38 686 грн (для лікарів). Лікарі-сумісники, котрі працюють на 0,5 ставки без категорії, отримали по 7259 грн.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2242 | Переглядів: 104Дата публікації: 09:08 27.05.2020