До відома суб’єктів господарювання району!
До відома  суб’єктів господарювання району!

До відома суб’єктів господарювання району!

Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону інформує!

З метою підвищення рівня обізнаності представників малого та середнього бізнесу регіону з питань організації та провадження підприємницької діяльності
у частині здійснення експорту, а також на виконання Обласного плану завдань
і заходів з реалізації Експортної стратегії України на 2017-2021 роки, у рамках реалізації освітнього проекту «Експорт. Ера-М»,
28 травня 2020 року буде проведено вебінар «Можливості залучення фінансових ресурсів для експортерів Харківщини». Програма заходу додається.

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, які зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

Формат проведення заходу дозволить його учасникам отримати інформацію щодо: програм кредитування експортно-орієнтованих підприємств, аспектів юридичного супроводу експортних операцій, ризиків при укладанні контрактів зовнішньоекономічної діяльності, успішного досвіду залучення фінансових ресурсів через венчурні фонди.

Захід відбудеться 28 травня з 16:00 до 16:55 години. Долучитися до заходу зацікавлені особи можуть за посиланням: https://forms.gle/zyrsftu4kJQTQ1mM8

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2237 | Переглядів: 133Дата публікації: 15:34 22.05.2020