Про плани молодіжної організації

Про плани молодіжної організації

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв зустрівся з керівником громадської організації «Наступне покоління» Костянтином Лиганенко та обговорили ключові завдання та найближчі плани організації.

Зокрема мова йшла про національно-патріотичне виховання дітей та молоді Нововодолажчини: формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
Загалом діяльність організації спрямована на розвиток громади, в тому числі сприяння захисту прав громадян, розвитку молоді та спорту, вирішенню екологічних, соціальних питань та ін.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2205 | Переглядів: 112Дата публікації: 16:22 18.05.2020