Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує!

Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує!

Шановні роботодавці!

Якщо Ви припинили чи скоротили діяльність підприємства у зв'язку з карантинними обмеженнями, введеними Постановою  №211 від 11 березня 2020 року, звертайтеся до Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості за роз'ясненнями щодо  виплати допомоги по частковому безробіттю.

Додатково повідомляємо, що відповідно до ст. .47-1 Закону України «Про зайнятість населення»  допомога по частковому безробіттю на період карантину надається  роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва. Якщо Ви бажаєте отримати інформацію, звертайтеся до служби зайнятості за покроковою інструкцією щодо формування пакету документів.

Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості розташована за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 16А.

Контактний телефон: (05740)4-22-40,4-20-57.

Електронна адреса:  2029@khcz.gov.ua

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2202 | Переглядів: 170Дата публікації: 16:20 18.05.2020