Нововодолазька центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу

Нововодолазька центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу

Спеціальне оснащення для боротьби з Covid-19 закладу передали представники АТ «Укргазвидобування»

Костюми біологічного захисту (комбінезони) та системи моніторингу фізіологічних показників (монітори нагляду за життєво важливими параметрами пацієнта) – це вкрай важливе поповнення матеріально-технічної бази районної лікарні.

«Внесок благодійників у боротьбі з поширенням коронавірусу без перебільшення є неоціненним. Дякую керівництву «Укргазвидобування» і всім, хто не втомлюється творити добро, - зазначив голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв. - Щиро бажаю благополуччя і процвітання всім, хто в цей нелегкий для країни час приходить на допомогу!"

Альбом: Нововодолазька центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2200 | Переглядів: 153Дата публікації: 14:52 18.05.2020