Серед основних завдань районної влади – захист прав та інтересів дітей

Серед основних завдань районної влади – захист прав та інтересів дітей

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк провела засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглянуто 6 питань щодо захисту прав та інтересів дітей. Актуальними  були  питання щодо надання висновку про доцільність позбавлення батьків батьківських прав щодо невиконання батьківських обов’язків відносно своїх дітей, про розгляд питання щодо внесення подружжя до банку даних потенційних прийомних батьків, а також питання розгляду індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підсумовуючи засідання комісії, Людмила Миколаївна наголосила, що однією з найбільш гострих проблем сучасного суспільства є неналежне ставлення батьків до виховання своїх дітей. У родині, де панує атмосфера взаєморозуміння, де діти завжди можуть звернутися по допомогу до старших і одержати підтримку, де цінується дитяча думка, неодмінно виростуть духовно здорові люди.

Альбом: Серед основних завдань районної влади – захист прав та інтересів дітей
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/219 | Переглядів: 81Дата публікації: 10:45 17.08.2018