Питання освітнього, медично, соціального спрямуування обговорили під час наради в ОДА

Нарада за участі голів районних державних адміністрацій відбулась під керівництвом Олексія Кучера

Під час засідання було порушено питання підготовки закладів освіти до нового навчального року; розробки у межах бюджету цільових програм для забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; влаштування дітей, які залишилися без піклування батьків до сімейних форм виховання.

У сфері житлово-комунального господарства обговорили плани реконструкцій та капітального ремонту амбулаторій та закладів освіти (дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних).

На сьогоднішній день серед пріоритетних питань у діяльності державних органів влади залишаєься протидія поширенню коронавірусної інфекції. Активно ведеться робота з забезпечення медичних закладів необхідними матеріалами та обладнанням. Постійно ведеться інформаційно-роз'яснювальна робота і т.д.

Слід звернути особливу увагу на той факт, що карантин в Україні ще не закінчився, хоча з 11 травня вже розпочалися певні послаблення. Варто пам'ятати, що від кожного з нас залежить коли саме ми зможемо повернутися до звичного життя.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2185 | Переглядів: 260Дата публікації: 19:26 14.05.2020