Відбулось екстренне засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

Відбулось екстренне засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС

У зв’язку з виявленням у районі першого випадку зараження на коронавірус COVID-19 (в селі Рокитне), відбулось екстренне засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Нововодолазького району, під час якого затверджено алгоритм дій усіх відповідних служб.

Про подальшу епідеміологічну ситуацію на Нововодолажчині будемо інформувати населення через офіційний сайт Нововодолазької районної державної адміністрації та мережу Фейсбук.
Вкотре звертаємось із проханням дотримуватися карантинних заходів та не наражати на небезпеку себе та своїх рідних. Будьте здорові!

Альбом: Відбулось екстренне засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2156 | Переглядів: 165Дата публікації: 14:36 08.05.2020