Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Чи буде на Харківщині пом'якшення карантину, залежить від нас самих. Олексій Кучер
Чи буде на Харківщині пом\

Поділитися новиною:

Чи буде на Харківщині пом'якшення карантину, залежить від нас самих. Олексій Кучер

Голова ХОДА закликав жителів Харківщини дотримуватися карантинних обмежень під час пам’ятних заходів до Дня пам’яті та примирення 8 травня та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня.

«Я прошу, щоб наші мешканці, які мають бажання відвідати меморіали, пам’ятники, могили загиблих, обов’язково дотримувалися карантинних заходів. Ми бачимо, що ці заході діють. Кабінет міністрів обговорює питання – в яких областях запроваджувати пом’якшення карантину, а в яких - ні. Я хочу, щоб наша область не потрапила до списку тих регіонів, де COVID-19 продовжує розповсюджуватися, а увійшла до списку регіонів, де пом’якшення розпочнеться. Усе це залежить від нас самих», - наголосив Олексій Кучер.

За інформацією начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Валерія Сокуренка, усі пам’ятники, пам’ятні знаки, могили, поховання, які знаходяться на території області, будуть охоронятися до 11 травня.

«Переважна більшість пам’ятників знаходиться в парковій зоні. Тому хочу нагадати про масковий режим – він обов’язковий. Підходити до пам’ятників можна групами не більше ніж 2 особи, і дистанція між цими людьми повинна бути не менша за 10 метрів», - пояснив Валерій Сокуренко.

Також він зазначив, що в місті планується проведення автопробігу до 9 травня, і наголосив на умовах, за яких ця акція можлива.

«Під час карантину не може бути руху в колоні. Кількість автомобілів може бути різна, але кожен рухається окремо, з дотриманням правил дорожнього руху. Попереджую, що ми будемо суворо за цим слідкувати. Нагадую, що заборонено використовувати нацистську символіку та символіку, пов’язану з комуністичним режимом», - підкреслив начальник ГУ Нацполіції.

Загалом до охорони громадського порядку під час святкових днів планується залучити понад 2,5 тис. працівників поліції, представників Національної гвардії та ДСНС.

Також під час брифінгу Олексій Кучер повідомив, що ветерани області отримають до свят спеціальні виплати.

«Державою були виділені значні кошти, а також коштом обласного бюджету певні категорії осіб отримають виплати. Коштом держави - це приблизно 90 млн грн - отримає виплати 991 особа, яка брала участь у бойових діях, а також особи з інвалідністю внаслідок війни. З обласного бюджету виплати по 2000 грн отримають 337 осіб», - уточнив керівник області.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2152 | Переглядів: 312Дата публікації: 08:15 08.05.2020