Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До Дня пам'яті та примирення
До Дня пам\

Поділитися новиною:

До Дня пам'яті та примирення

1939-1945 Пам'ятаємо. Перемагаємо

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.
Відтоді минуло 75 років, але щороку ми вшановуємо пам’ять про тих, чиї життя обірвала війна і низько вклоняємося ветеранам, які сьогодні поряд із нами, діляться своїми спогадами аби ми пам’ятали….

Цьогоріч, зважаючи на обставини, викликані всесвітньою пандемією, відзначення цих подій відбуватимуться переважно у медіапросторі. Але кожен із нас може долучитися до відзначення Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вдома чи на роботі, наприклад, доповнивши одяг червоною маківкою.

Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, з іншого – кривавий слід від кулі. Рекомендується виготовляти стилізовані червоні маки з паперу або тканини та розміщувати на одязі на лівій стороні грудей, якомога ближче до серця. Зробити таку квітку можна самотужки. Пропонуємо вашій увазі один із найпростіших способів…

 

 

З використанням матеріалів Українського інституту національної пам'яті

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2147 | Переглядів: 308Дата публікації: 11:01 07.05.2020