Про заборону відвідування лісових масивів та в’їзду до них автотранспорту, на період високого класу пожежної небезпеки

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняті рішення щодо протидії лісовим пожежам

30 квітня відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківщини, на якому було прийнято рішення щодо заборони відвідування лісових масивів. «Враховуючи суху вітряну погоду, яка установилась на території Харківської області, випадків підпалів у лісових масивах та на звалищах твердих побутових відходів – заборонити відвідування лісових масивів та в’їзду до них автотранспорту, на період високого класу пожежної небезпеки», - говориться у протоколі засідання комісії.
Тож рятувальники звертаються до громадян з проханням не нехтувати даними обмеженнями і дотримуватися правил пожежної безпеки у пожежонебезпечний період!

З протоколом засідання можна ознайомитись тут

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2134 | Переглядів: 81Дата публікації: 08:55 04.05.2020