З травневими святами!

З травневими святами!

Вітання голови районної державної адміністрації

Дорогі мешканці Нововодолажчини!

Від щирого серця вітаю вас із травневими святами!
Для багатьох із нас 1 травня було й залишається святом миру і праці. Ми з вами добре розуміємо - тільки наполегливою працею можна забезпечити гідне майбутнє, добробут і процвітання рідного краю.
Користуючись нагодою, хочу висловити щиру подяку всім, хто своєю працею робить свій посильний внесок у розвиток нашого району та країни в цілому.
У цей світлий весняний день бажаю вам, вашим рідним і близьким гарного настрою, міцного здоров'я, щастя і благополуччя.
Хай мир і злагода завжди панують у ваших оселях, а травневі свята додадуть нам нових сил, натхнення та оптимізму для здійснення всіх задумів і сподівань.
Зі святом!
З повагою, Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2132 | Переглядів: 102Дата публікації: 07:45 01.05.2020