До уваги роботодавців!

До уваги роботодавців!

Нововодолазька районна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує!

З метою підтримки роботодавців та збереження зайнятості громадян, запобіганню зростання безробіття у період карантину 28 квітня 2020 року набула чинності Постанова КМУ від 22 квітня 2020 року №306, якою затверджений Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Допомога надаватиметься роботодавцям з числа суб’єктів малого та середнього підприємництва на період карантину, а також протягом 30 календарних днів після його завершення.

Пунктом 9 даного Порядку передбачається, що для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець звертається до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подає такі документи:
1) заяву у довільній формі, в якій, зокрема, зазначається інформація про належність роботодавця до суб’єктів малого або середнього підприємництва відповідно до Господарського кодексу України та до якої додаються засвідчені роботодавцем копії підтвердних документів щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за календарний рік, що передує року подання до центру зайнятості документів, передбачених цим пунктом;
2) засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;
3) відомості про працівників (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному державному органу і мають відмітку в паспорті), в яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину згідно із статтею 471 Закону України “Про зайнятість населення”;
4) видану ДПС довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

Разом з цим нагадуємо, що фінансування допомоги по частковому безробіттю здійснюватиметься за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття в межах затвердженого бюджету.

На всі Ваші питання ми готові відповісти за телефонами: (05740) 4-20-57, 4-57-27, 4-20-71, 4-22-40
або електронною поштою: 2029@khcz.gov.ua

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2123 | Переглядів: 111Дата публікації: 15:11 28.04.2020