Коментар голови районної державної адміністрації з нагоди Дня пам'яті Чорнобильської трагедії
Коментар голови районної державної адміністрації з нагоди Дня пам\

Час не загоїв чорнобильських ран, не стер у пам’яті важкі й трагічні події, імена героїв, які виявили жертовність, високий патріотизм, і ціною власного життя та здоров’я зупинили ядерну катастрофу. Вічна їм слава!

Шановні мешканці Нововодолажчини!

Уже тридцять чотири роки Чорнобильська катастрофа озивається пекучим болем у багатьох наших родинах. Аварія, що сталася на атомній електростанції,  докорінно змінила свідомість багатьох із нас, змусила по-іншому цінувати життя.

Ми завжди пам’ятатимемо тих, хто загинув у боротьбі з ядерною стихією, і шануватимемо тих героїв, які нині живуть серед нас.

Шановні ліквідатори!

Щиро бажаю всім вам та вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, миру та сімейного затишку. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч завжди буде людська подяка за ваші добрі справи!

Голова РДА - Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2110 | Переглядів: 165Дата публікації: 22:13 25.04.2020