Надійшла чергова благодійна допомога від підприємців

Надійшла чергова благодійна допомога від підприємців

Підприємці, що ведуть свою діяльність на території Нововодолазького району, продовжують надавати допомогу у придбанні засобів індивідуального захисту.

Сьогодні представники ГПУ "Шебелинкагазвидобування" передали до Центральної районної лікарні медичні маски, гумові рукавички, респіратори, дезинфікуючі засоби та захисні окуляри, які будуть розподілені по медичним закладам району.

Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв висловлює щиру вдячність керівництву газовидобувної компанії за небайдуже ставлення до проблем сьогодення, вагому допомогу медичній галузі району та бажає благополуччя, подальшого розвитку та процвітання підприємству.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2109 | Переглядів: 138Дата публікації: 15:30 24.04.2020