Обговорили заходи щодо обмеження відвідування цвинтарів у поминальні дні

Обговорили заходи щодо обмеження відвідування цвинтарів у поминальні дні

По завершенні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій роботу продовжила місцева комісія з питань ТЕБ та НС Нововодолазького району

Під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, яка відбулась 23 квітня, обговорили питання, що стосуються введення додаткових заходів боротьби з поширенням коронавірусу. Зокрема мова йшла про обмеження відвідування кладовищ у поминальні дні.

Голова ХОДА Олексій Кучер закликав усіх мешканців області залишатися в ці дні вдома, а відповідні заходи перенести на післякарантинний час, коли динаміка захворюваності зменшиться.

По завершенні відеоконференції, роботу продовжила місцева комісія з питань ТЕБ та НС Нововодолазького райоку, під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Андрєєва.

Учасники засідання відзначили факт дотримання карантинних заходів під час святкування Великодня. Богослужіння у церквах району відбувалися в присутності незначної кількості прихожан. Голова РДА висловив вдячність працівникам поліції та службі надзвичайних ситуацій за сумлінну роботу, а також духовенству й вірянам за громадянську свідомість і дотримання карантинних обмежень, що є справжнім проявом любові до ближнього.

Наступним етапом збереження сприятливої епідеміологічної ситуації в районі (наразі у нас не зафіксовано жодного випадку заражень на коронавірус) є дотримання карантинних обмежень у поминальні дні.

Керівництво району звертається до мешканців Нововодолажчини з проханням перенести відвідування могил рідних на період завершення карантину. Такі міри необхідні для забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню хвороби.

Альбом: Обговорили заходи обмеження цвинтарів у поминальні дні
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2108 | Переглядів: 181Дата публікації: 09:32 24.04.2020