До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють діяльність з реалізації фруктів та овочів в закладах роздрібної торгівлі району!
в закладах роздрібної торгівлі району!

Районна державна адміністрація доводить до Вашого відома рекомендації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства щодо питань реалізації фруктів та овочів закладами роздрібної торгівлі харчовими продуктами під час дії карантинних обмежень.

Приєднані документи:

Додаток лист Мінеконом
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2104 | Переглядів: 168Дата публікації: 13:51 23.04.2020