Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Соціологічне опитування "Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів"
Соціологічне опитування \"Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів\"

Поділитися новиною:

Соціологічне опитування "Публічна безпека та довіра до правоохоронних органів"

Жителям області пропонують оцінити роботу правоохоронців

Шановні мешканці Харківської області!

Пропонуємо Вам взяти участь у соціологічному опитуванні. Це дослідження проводиться з метою покращення якості правоохоронних послуг та визначення проблем безпеки у районах м. Харкова та Харківської області.

За результатами опитування будуть встановлені пріоритетні напрями забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вашого мешкання на поточний рік та оцінено ефективність роботи правоохоронних органів у минулому році.

Відповіді на запитання займуть у Вас 10-15 хвилин. За необхідності Ви можете перервати заповнення анкети та продовжити її заповнювати у вільний час - для цього натисніть "Продовжити пізніше" у правому верхньому куті екрана, а для повернення натисніть "Завантажити незавершене опитування" у тому ж місці. Опитування абсолютно анонімне. Результати обчислюватимуться в узагальненому вигляді з групуванням по районах міста та області. 

Пройти опитування ви можете за посиланнями: http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549?fbclid=IwAR0_ep5SAJpaQjequeKdvINa50Mg0W9HQKjJS4jiTDZ7DnC7a8xJh2sLeJ0

http://survey.univd.edu.ua/index.php/448549

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2100 | Переглядів: 402Дата публікації: 14:22 22.04.2020