Близько 70 тис. споживачів отримають СМС про оплату послуг за доставку газу

Близько 70 тис. споживачів отримають СМС про оплату послуг за доставку газу

"Харківгаз" інформує!

Близько 70 тис. клієнтам АТ "Харківгаз" буде розіслано СМС-нагадування про необхідність оплати послуг за доставку газу.

Завдяки коштам, які споживачі оплачують за доставку, функціонує газорозподільна система області. Працюють газорегуляторні пункт, ліквідуються пошкодження на газопроводах, проводяться ремонти, забезпечуються ПММ автомобілі аварійних та ремонтних бригад, працівники АДС своєчасно виїжджають на всі виклики споживачів.

Без необхідного фінансування не можливо забезпечити безаварійну роботу газопроводів в регіоні, стабільні доставки палива в оселі.

СМС - нагадування про оплату послуг за доставку газу отримають споживачі, які мають заборгованість понад 100 грн. Найбільше боржників в смт Пісочин, Чугуївському та Первомайському районах.

За даними управлінь з питань соціального захисту, деякі з боржників отримали на власний картковий банківський рахунок субсидію на доставку газу. Але ці кошти були витрачені не за призначенням.

АТ " Харківгаз" просить своїх клієнтів своєчасно оплачувати послуги, витрачати державну допомогу за її цільовим призначенням, спільними зусиллями зберегти безвідмовну роботу газових мереж у області. Списки боржників щомісяця надаються компанією в управління соціального захисту.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2096 | Переглядів: 99Дата публікації: 13:06 21.04.2020