Вітаємо з днем народження голову Нововодолазької районної державної адміністрації АНДРІЯ АНДРЄЄВА

Шановний Андрію Валентиновичу!

Щиро вітаємо Вас з нагоди свята з побажаннями міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у професійній діяльності.

Ступивши на посаду голови адміністрації, Ви взяли на себе високу відповідальність у питаннях розвитку району та забезпечення благополуччя його жителів. Щодня Вам доводиться вирішувати різноманітні питання різного масштабу, що вимагає від вас енергії та комунікабельності, організаторських здібностей та вміння згуртовувати людей.

Зичимо, щоб Ваше натхнення та оптимізм були невичерпними, розпочаті справи обов’язково приносили вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.
Хай кожен новий день Вашого життя приносить лише добро, доля буде щедрою на успіх; тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Терпіння Вам, життєвої енергії та професійного запалу на благо розвитку Нововодолажчини!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2093 | Переглядів: 107Дата публікації: 07:48 20.04.2020