17 квітня - День пожежної охорони

17 квітня - День пожежної охорони

Вітання голови районної державної адміністрації з нагоди свята

Шановні вогнеборці Нововодолажчини! Ветерани праці!

Щиро вітаю вас із професійним святом!

Професія пожежника об’єднує сильних духом та загартованих нелегкими випробуваннями. Важко переоцінити внесок пожежної служби у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії. Не вагаючись, ви йдете у вогонь, щоб відвернути неминучу трагедію, інколи навіть ціною власного життя. Спасибі вам за вірність обов’язку, за бойову готовність до боротьби з бідою.

Від усього серця бажаю вам життєвої енергії, незборимої волі та стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують в оселях, а ваша праця сторицею повертається здоров’ям, щастям та добром.

З повагою, Андрій Андрєєв

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2089 | Переглядів: 81Дата публікації: 08:31 17.04.2020