Уряд затвердив Перспективний план формування територій громад Харківської області

Проєкт розпорядження розроблено Мінрегіоном згідно з вимогами Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та Методики формування спроможних територіальних громад.

Згідно із розпорядженням, у Харківській області передбачено 56 спроможних (об’єднаних) територіальних громад.

Також Кабінет Міністрів України затвердив перспективні плани формування територій громад Житомирської й Миколаївської областей.

«Сьогодні були затверджені перші три перспективні плани, які стануть в основі майбутнього адміністративно-територіального устрою України, на основі якого мають відбутися місцеві вибори, - прокоментував Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов. - Загалом ми пройшли інтенсивний марафон з обговорень, консультацій та узгоджень з народними депутатами, експертами, областями, громадськістю щодо формування цих планів. Під час цього процесу, у першу чергу, ми ставили на меті створення спроможних громад, здатних забезпечувати людей якісними та доступними послугами».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2086 | Переглядів: 95Дата публікації: 14:39 16.04.2020