Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Епіфаній закликав через карантин залишатися вдома!
Епіфаній закликав через карантин залишатися вдома!

Поділитися новиною:

Епіфаній закликав через карантин залишатися вдома!

Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній закликав вірян дотримуватися правил карантину, введеного через поширення коронавірусу.

Голова ПЦУ заявив, що це буде проявом сили віри, а не слабкості. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook та офіційному сайті Православна Церква України.

"Сьогодні Україна разом з усім світом протистоїть поширенню загрозливої хвороби. Одним із дієвих засобів проти поширення вірусу є дотримання умов карантину і самоізоляція. І ми, як Церква, як спільнота вірян, разом із народом несемо тягар обмежень – не від нашого безсилля, але маючи силу, яку дає нам віра в Бога, і приймаючи все, що сталося, як нагадування про необхідність піклуватися про вічне більше, ніж про тимчасове.
Ми завжди закликали наших вірян приходити до храму на спільну молитву – але зараз ми знову і знову звертаємося із закликом розділити з усіма тягар самообмеження. Адже саме це і передбачає сутність посту: добровільно прийняти на себе обмеження. Отже, коли зараз ми залишаємося у своїх оселях, то це не через слабкість, а через силу нашої віри, бо тим самим ми подаємо приклад нашим ближнім, що ми турбуємося про них, і свідчимо, що наші оселі також є місцем молитви. Коли ми закликаємо Бога в нашому домі – Він почує нас. Тим паче, завдяки досягненням людського прогресу, ми можемо спілкуватися і на відстані, і цю можливість також використовуємо, щоби будучи розділеними у просторі, залишатися єдиними у молитві", – зазначив Епіфаній.
 
 
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2085 | Переглядів: 305Дата публікації: 10:29 16.04.2020