Як відбуватиметься освячення на Нововодолажчині

Як відбуватиметься освячення на Нововодолажчині

Наближається Великдень – найбільше християнське свято, яке завжди збирало у спільній молитві величезну кількість людей. Проте цього року святкування відбуватиметься в іншому форматі.

Враховуючи вимоги Постанови «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» (із змінами) , з метою недопущення скупчень людей, що може призвести до поширення хвороби, закликаємо мирян залишатися вдома та долучатися до Богослужіння онлайн.

Якщо хтось таки вирішить прийти до церкви, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, що несе в собі небезпеку життю та здоров’ю людини, просимо дотримуватись визначених правил, які передбачають обов’язкове носіння захисних масок або респіраторів та дотримання безпечної дистанції.

У Новій Водолазі освячення великодніх кошиків розпочнеться після опівночі, і з певною періодичністю триватиме до опівдня, що дозволить уникнути великого скупчення людей.

У селах, окрім традиційної церемонії біля храмів, освячення кошиків проводитиметься по вулицям (перелік вулиць і час освячення визначається місцевими органами влади спільно з лідерами релігійних організацій).

Шановні громадяни! Будьте свідомими – не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку!

Світлих Великодніх свят! Щастя і злагоди кожній родині!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2084 | Переглядів: 59Дата публікації: 08:45 15.04.2020