Пацієнти, які потребують інсулінотерапії, забезпечені препаратами в повному обсязі

Під керівництвом голови районної державної адміністрації відбулась робоча нарада з питань безперебійного забезпечення мешканців Нововодолажчини ліками, які передбачені районними програмами.

Зокрема, мова йшла про забезпечення інсуліном осіб, хворих на діабет. За словами головних лікарів, на сьогодні пацієнти, які потребують інсулінотерапії, забезпечуються відповідними препаратами в повному обсязі, згідно обліку. До того ж найближчим часом планується збільшити перелік аптек, які відпускають дані препарати за рецептами сімейних лікарів.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2073 | Переглядів: 91Дата публікації: 11:08 13.04.2020