Яким буде Великдень 2020?

Яким буде Великдень 2020?

Враховуючи постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 (із змінами), під час наради було накреслено план дій як проведення самого Богослужіння та освячення великодніх кошиків, так і забезпечення громадського порядку та безпечного перебування людей відповідними службами району.

Великоднє Богослужіння відбуватиметься з дотриманням вимог Постанови: перебування вірян у храмі допускатиметься в обмеженій кількості, а на подвір’ї – з дотриманням встановленої дистанції.

У Новій Водолазі освячення великодніх кошиків розпочнеться після опівночі, і з певною періодичністю триватиме до опівдня, що дозволить уникнути великого скупчення людей.

У селах, окрім традиційної церемонії біля храмів, розглядається можливість освячення кошиків по визначеним вулицям.

Дану інформацію буде доведено до населення через ЗМІ, офіційні сайти органів влади та соціальні мережі.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2072 | Переглядів: 124Дата публікації: 13:08 13.04.2020