15 квітня на Харківщині завиють сирени

15 квітня на Харківщині завиють сирени

Уривчасте звучання електросирен означає - "УВАГА ВСІМ!". Почувши її звучання, необхідно включити телебачення UА:ХАРКІВ або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

15 квітня 2020 року о 14-25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2068 | Переглядів: 994Дата публікації: 10:54 10.04.2020