Центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу

Центральна районна лікарня отримала благодійну допомогу

Взаємодія влади та бізнесу на сьогодні є одним із найдієвіших інструментів для вирішення проблеми нестачі лікарських засобів та медичного обладнання в закладах охорони здоров'я

Не стали виключенням і підприємці, що ведуть свою діяльність на території Нововодолазького району. До надання благодійної допомоги долучилось АТ «Укргазвидобування». За їх сприяння для Центральної районної лікарні придбано мультипараметровий монітор пацієнта для моніторингу і контролю основних фізіологічних параметрів пацієнтів (ЕКГ, частота дихання, частота пульсу, температура), а також шприцеві та інфузійні насоси, призначені для точного, дозованого безперервного введення лікарських препаратів. Це неабияка підтримка для медзакладу та мешканців району.
Голова Нововодолазької РДА
Андрій Андрєєв висловлює щиру вдячність керівництву газовидобувної компанії та бажає подальшого розвитку та процвітання підприємству, здоров'я та злагоди кожній родині.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2066 | Переглядів: 165Дата публікації: 13:47 08.04.2020