Карантинні обмеження посилено

Карантинні обмеження посилено

У перші дні після початку дії постанови КМУ, якою посилено карантинні заходи, поліція діятиме лише в межах інформаційної та роз’яснювальної роботи.

Ці та інші питання обговорили під час обласної селекторної наради 6 квітня.

З початку квітня поліція посилила патрулювання громадських місць та зон відпочинку. В перші дні після початку дії постанови КМУ представники правоохоронних органів діятимуть лише в межах інформаційної та роз’яснювальної роботи. Але в разі неприйнятної поведінки порушників - будуть складати протоколи.

Нині працівники поліції слідкують за виконанням нових карантинних обмежень, а саме: заборони переміщення групами людей більш ніж 2 особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей; заборона відвідування спортивних та дитячих майданчиків і зон відпочинку та інших заходів, передбачених даною Постановою.

Альбом: Карантинні обмеження посилено
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2057 | Переглядів: 174Дата публікації: 20:00 06.04.2020