Служба зайнятості інформує!

Служба зайнятості інформує!

Внесено зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу

На засіданні, 29.03.2020 р., Уряд прийняв Постанову «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу». На період дії карантину  надання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання ним заяви, а допомога по безробіттю призначатиметься з першого дня після реєстрації.

У період надзвичайної ситуації передбачаються наступні зміни до Порядку:

1. ЩОДО набуття статусу БЕЗРОБІТНОГО: Особі відразу надаватиметься статус безробітного, за умови надання повного пакету відповідних документів (копія паспорту, коду, трудової книжки, (або інших документів, які підтверджують останній вид зайнятості та статтю звільнення), документ про освіту, права водія (за наявності), військовий квиток (за наявності), а також заяви про надання статусу та допомоги по безробіттю. В період перебування на обліку, співробітники служби зайнятості шукатимуть можливі варіанти підходящої роботи, формуватимуть комплекс заходів, які мають вжити кар’єрний радник та особисто зареєстрований безробітний, для працевлаштування або здійснення іншого виду зайнятості.
  2. ЩОДО подачі документів для отримання статусу безробітного: завірені копії документів разом з заявами на статус та призначення допомоги по безробіттю подаються до скриньки або засобами електронного зв’язку, але після запровадження системи електронного цифрового підпису документи будуть подаватися тільки у електронному вигляді, про що буде повідомлено додатково.
  3. ЩОДО відвідування: Зареєстровані безробітні у період карантину мають право не відвідувати службу зайнятості протягом 30 і більше календарних днів.  Зв’язок з зареєстрованими безробітними  працівниками  служби зайнятості відбуватиметься дистанційно (засобами телефонного зв’язку).
  4. Щодо виплати допомоги по  безробіттю: особи, які мають право на допомогу по безробіттю – отримають її у повному обсязі. Нарахування буде здійснюватись після підтвердження зареєстрованим безробітним бажання  перебувати на обліку у службі зайнятості засобами телефонного зв’язку кар’єрному раднику.

За довідками звертайтеся за телефонами (05740) 4-57-27, 4-22-40, електронна адреса Нововодолазької районної філії Харківського обласного центру зайнятості: 2029@khcz.gov.ua

Слідкуйте за новинами на офіційних  сторінках Служби зайнятості та Нововодолазької районної державної адміністрації в мережі Facebook.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2036 | Переглядів: 77Дата публікації: 09:23 01.04.2020