Голова районної державної адміністрації Андрій Андрєєв зустрівся з керівниками лісогосподарських підприємств Нововодолажчини

Темою обговорення було запобігання та боротьба з незаконними рубками, попередження розкрадання лісопродукції та інші супутні питання

Захист лісів та ефективне лісокористування – наразі болюча тема для екології та економіки всієї країни. Не зважаючи на попереджувальну роботу, випадки незаконних рубок, на жаль, трапляються і в нашому районі.

Про заходи, спрямовані на протидію та  перешкоджання діяльності «чорних лісорубів» у своїх виступах доповіли керівники лісгоспів. Зокрема вони акцентували увагу на взаємодії правоохоронців, контролюючих органів та громадськості. Адже нерідко саме небайдужі громадяни  допомагають у боротьбі з незаконним промислом деревини.

Користуючись нагодою, звертаємось до мешканців району з проханням не залишатись байдужими в питанні збереження лісу від незаконних рубок, та повідомляти про всі відомі факти такої діяльності в правоохоронні органи.

Крім незаконних рубок, під час зустрічі розглядались питання забезпечення охорони лісів від пожеж та діяльність лісогосподарств в умовах карантину.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2035 | Переглядів: 114Дата публікації: 22:08 31.03.2020