Для споживачів газу розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua

Для споживачів газу розроблена експрес-реєстрація в онлайн сервісі 104.ua

Регіональна газова компаніїя "Харківгаз"

Щоб споживачам газу не довелось виходити з дому в ці складні для всіх нас часи, в АТ «Харківгаз» та АТ «Харківміськгаз» екстрено розробили експрес-доступ до онлайн сервісів на 104.ua Тепер щоб скористатися онлайн сервісами, достатньо дзвінка зі свого смартфону до контакт-центру газових компаній і ваш Особистий кабінет буде створений автоматично.

Карантин обмежує ваші пересування, але не може бути обмеженням для онлайн-сервісів. Ми екстрено розробили експрес-реєстрацію клієнтів для покращення доступу до сервісів газових компаній.

Звернутись до контакт центру можна за телефоном:

• АТ «Харківгаз», тел. 067 01 13 104 (для мешканців Харківської області);
  • АТ «Харківміськгаз», тел. 067 01 07 104 (для мешканців м. Харків)

Фахівці контакт-центру приймають дзвінки 8-00 до 20-00 год.

Для автоматичної реєстрації Особистого кабінету на сайті 104.ua достатньо зателефонувати зі смартфону до контакт-центру АТ «Харківгаз» або  АТ «Харківміськгаз» і назвати свій особовий рахунок. Після цього Особистий кабінет буде створений автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.

Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті 104.ua ввести логін і пароль та користуватись усіма перевагами онлайн-сервісів 104.ua.

За їх допомогою клієнти можуть:

• Гарантовано передати показання лічильника;
  • Безпечно та просто оплатити за доставку газу;
  • Першими завантажити рахунки;
  • Відстежувати власне споживання та витрати.

Зараз в Харкові та області близько 300 тис. родин користуються перевагами єдиного онланй-сервісу 104.ua

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2034 | Переглядів: 148Дата публікації: 11:45 31.03.2020