Шановні громадяни! Будьте свідомими! Не випалюйте залишків сухостою!

Шановні громадяни! Будьте свідомими! Не випалюйте залишків сухостою!

Необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й життю та здоров'ю людей!

Останнім часом спостерігається вражаюче підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Не зважаючи на численні застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та сухої рослинності при впорядкуванні власних домогосподарств, населення продовжує нехтувати заходами безпеки, що часто призводить до виникнення пожеж на відкритих територіях.

Шановні громадяни!

Служба порятунку наголошує на суворому дотриманні правил пожежної безпеки! Не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, неконтрольоване поширення вогню!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/2026 | Переглядів: 61Дата публікації: 13:32 30.03.2020